Filma që rritin

(Shokuese)

Advertisements

5 thoughts on “Filma që rritin

 1. aman mo burr ju skeni cben me ket fq, se po na fusin gjoba nga 100 mij lek kot, fare, ajt se kur ke gabime drejtshkrimore ok, po kur kaqesh me ca gjera koti, aman mo se me ato lek jetojm.

  • Adi, te kerkoj te falur.

   Gabimet ne media nuk jane gje per t’u kaluar lehte, por edhe une harroj ndonjehere se pas cdo gabimi ka nje njeri qe e ka bere…

   Por une nuk merrem me keto gjera per te kaluar kohen, as per t’u zbavitur. Mua me dhimbset ajo qe po ndodh me gjuhen shqipe; dhe mediat kane pergjegjesine e tyre te madhe ne kete mes.

   Megjithate, do t’ju kushtoj me shume vemendje gazetave te medha, qe i kane mundesite t’i mbajne faqet te pastra, pa gabime; dhe me pak faqeve tuaja.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s